20 Yıldır Hizmetinizdeyiz

Temelleri 1994 yılında atılan ŞEN KIRTASİYE 20 yıllık serüveni geride bırakmış ve günümüzde geniş dağıtım ağı,güçlü finansal yapısı ve uzman kadrosuyla ulusal alanda tanınan bir marka haline gelmiştir. ŞEN KIRTASİYE sektöründe öncü,alanında fark yaratan,güvenduyulan,bu başarısını farklı alanlarda da sürdürmeyi hedeflemektedir.

ŞEN KIRTASİYE geniş vizyonu ve dinamik yapısı sayesinde hem ciro bazında hem de ulaşılan bayi sayısında her yıl hedeflediği büyüme oranlarına ulaşmaktadır.ŞEN KIRTASİYE, kırtasiye ve ofis malzemesi ithalat ve ihracatı ile kırtasiye ve ofis malzemeleri toptan dağıtımı alanlarında faaliyet göstermektedir.

ŞEN KIRTASİYE günümüzde 400 metrekare kapalı alan üzerinde 3 personel, 1 dağıtım aracı ile birlikte tüm Türkiye'ye hizmet sunmaktadır.

ŞEN KIRTASİYE çözüm ve verim odaklı çalışma şekliyle iş ortaklarına en iyi hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. ŞEN KIRTASİYE sürekli gelişimi talep ve takip etmekte,iş ortaklarıyla beraber gelişmeyi hedeflemektedir.

Yıllar öncesinde kurduğumuz hayallerin gerçeğe dönüştüğüne şahit olduğumuz bu günlerde,gerçeğe dönüşeceğine emin olduğumuz nice hayallere sahibiz.Bu yolda siz değerli iş ortaklarımızla beraber yürümek ŞEN KIRTASİYE olarak bizlere her zaman güç verecektir.